אז למה לבחור דווקא בנו? …

10 סיבות למה כדאי לקנות אצלנו

למה לבחור בנו - thedoors

 1. מחיר. העסקה הטובה בארץ – להשאיר כסף בכיס! שלוקחים מוצר מול מחיר – אנחנו מנצחים פה בענק, תמיד נהיה זולים מהמתחרים ב 30% לפחות ללא פשרות על טיב המוצרים
 2. איכות. מוטו החברה היה ונשאר! אנחנו לא מתפשרים על איכות הדלתות שלנו גם אם נרוויח קצת פחות, תהליך הייצור שלנו מלווה בתקן איזו 9001-2018 המחמיר. ו 14.000
 3. קהל לקוחות מרוצה. יש לנו מאגר גדול של לקוחות מרוצים. לקוח מרוצה זה האנרגיה שלנו להמשיך ולתת יותר. רוב הלקוחות שלנו תאמינו או לא – לקוחות שקיבלו המלצה מחבר, בן משפחה או שכן.
 4. אמינות. אצלנו אתם יודעים- רוב הסחורה במלאי.. שלמו וקחו או יש כמובן אופציה למדידה/הובלה והרכבה.  האמינות שלנו היא מעל הכול – תשאלו את מי שכבר יודע.
 5. ייצור ירוק.הפחתנו את השימוש בעץ ב 82% !!! במפעלים שלנו אנו מייצרים דלתות עם תקן איזו 14,001 המחייב שמירה על הסביבה ומחזור חומרי ייצור. כיום 90% מקו הייצור שלנו מתמקד בייצור WPC , פולימר שקוף לר רעיל וסופר עמיד לאורך שנים רבות.
 6. אקוסטיקה. אצלנו הדלתות מבודודת מרעשים! חלקן יותר וחלקן קצת פחות.. אבל בכל מקרה לפחות פי 2 מהמתחרים בישראל.
 7. עמידות למים. רוב הדלתות שלנו הינן עמידות למים, לסדרת MAGIC יש 18 שנות אחריות לנזקי מים!
 8. עמידות בפני טרמיטים. כל סדרות הייצור שלנו מרחיקות מזיקים וטרמיטים לחלוטין.
 9. אחריות. האחריות המקיפה ביותר בישראל. תשאלו אותנו עליה .
 10. מבחר. המבחר הגדול ביותר. הקולקציה שלנו משתנה מדי עונה בהתאם לשוק הדינמי בארץ ובעולם. תמצאו פה את כל הסגנונות גם אם הם שמרניים או ייחודיים.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

  קידום אתרים קידום אתרים