דלתות מעץ טבעי

קל מאוד להבין מדוע דלתות מעץ טבעי הפכו פופולאריות כל כך בזמן האחרון; אין דבר שישתווה לאווירה שמשרה העץ. הביתיות, החום והאינטימיות, בשילוב עם יוקרה ויופי הופך את העץ לחומר גלם מושלם שישתלב בצורה נהדרת עם כל אופי עיצובי. בנוסף, העץ הוא חומר כה גמיש שניתן לעצב בהתאמה אישית, כך שכל אדם יוכל להגשים את חלומו העיצובי בקלות!

דלתות מעץ טבעי ויתרונותיהן

אתם צודקים, בעבר דלתות העץ באמת לא הצליחו לעמוד בפני מזג האוויר, והיוו מקור לאי נוחות. אך כיום, עם ההגנות הרבות והציפויים המגנים על הדלת מפני לחות, מים ומזיקים, דלתות מעץ טבעי הפכו להרבה, הרבה יותר יעילות. כיום דלתות אלו מיוצרות משכבות על שכבות של עץ הדחוסות יחד, כאשר השכבה האחרונה הינה קליפת עץ טבעי עליו נמרחות 5-6 שכבות של לכה איכותית. לצד אלו, ישנן יתרונות נוספים לדלתות העשויות עץ טבעי:

  • אווירה ממכרת – העץ יוצר תחושה של יוקרה, ביתיות וחמימות וחיבור עם הטבע. העץ נשמר לאורך זמן ועוד לפני שנכנסו האורחים אל תוך הבית, כבר נוצר רושם חיובי בפניהם.
  • מיגון – דלתות עץ, יחד עם ההגנות הנוספות להן, עמידות בפני מזג האוויר ומבודדות את החום או את הקור שבתוך חלל הבית בצורה יעילה יותר.
  • עיצוב אישי – גימורים, צורות וגילופים – האפשרויות הן אין סופיות וניתן לעצב את הדלתות בהתאמה אישית לכל לקוח וטעמו האישי.

מכניסים את הטבע הביתה

חברת The Doors מייבאת ומשווקת דלתות פנים וחוץ עשויות עץ איכותי המעוצב למשעי, בהתאם לצרכי הלקוח. כל דלת ואופייה המיוחד, וכמובן – השם שלה. ודאי שמתם לב לשם החברה, ובהתאם לכך, גם הדלתות שלנו נקראות על שמם של השירים הנפלאים ביותר של הלהקה הנהדרת. קוראים לזה טאצ’ אישי, והאמינו לנו – בזה אנחנו מומחים. אל תתפשרו על הדלתות שלכם – בואו לבחור את השיר האהוב עליכם, בדמות הדלת המתאימה לכם.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים קידום אתרים