דלתות כניסה מעוצבות מעץ איכותי

דלתות כניסה מעוצבות מעץ איכותיבשעה טובה סיימתם לשפץ את ביתכם, וכעת אתם יושבים בסלון עם כוס הקפה שאחרי העבודה הקשה, ומגלים – שמשהו מפריע לכם. דלת הכניסה הישנה שלכם לא משתלבת עם העיצוב החדש. מה עכשיו? הסירו דאגה מלבכם, זה הזמן לצאת ולחפש דלתות כניסה מעץ מעוצבות למשעי ובהתאם לעיצוב החדש שלכם. למה דווקא עץ? ובכן. מיד הכל יובן לכם.

דלתות כניסה מעץ מעוצבות ואיכותיות

יש סיכוי גדול שכעת אתם זזים בכיסא שלכם באי נוחות וחושבים, “עץ? מה פתאום עץ. הוא ייהרס ותוך שנה אצטרך לקנות דלת חדשה!”, אז זהו – שלא. דלתות כניסה מעץ מעוצבות הן כבר מזמן לא מה שהיו פעם; כיום, מייצרים אותן משכבות של עץ הדחוסות יחדיו, והשכבה האחרונה (החיצונית) הינה קליפת עץ טבעית, עליה מורחים בין 5-6 שכבות לכה וציפוי מגן מפני לחות, מזיקים ועוד. וזה לא הכל:

  • יש משהו בעץ, שהופך כל חלל לביתי הרבה יותר. הטבע שנכנס אלינו הביתה משרה תחושת רוגע ואינטימיות, לצד יוקרה ויופי. עוד לפני שהאורחים שלכם ייכנסו אליכם לסלון, תקבל את פניהם דלת עץ מרשימה. תארו לכם.
  • כיום דלתות העץ מבצעות את תפקידן כהלכה; הגנה ובטיחות לצד עמידות לאורך זמן, יבטיחו לכם את הפרטיות שאתם כה כמהים לה.
  • אל תדאגו לגבי העיצוב, הרי ידוע שעץ הוא חומר שכל כך קל לעצב. תוך זמן קצר, עם הוראות והכוונה מכם, בעל המקצוע יוכל לעצב את הדלת שלכם בהתאם לטעמכם.

The Doors יעצבו לכם את הדלת המושלמת

אנו בחברת The Doors חרטנו על דגלנו את ערכי האמינות והמקצועיות כלפי לקוחותינו; הדלתות שאנו מייבאים עשויות מהחומרים האיכותיים ביותר, בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת. דלתות לא חייבות להיות משעממות ורגילות, בואו לסגור את מעגל העיצוב של ביתכם עם אחת הדלתות שלנו!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים קידום אתרים