דלתות הזזה

פתרון אלגנטי ופשוט להפרדה בין חללי הבית מבלי לתפוס יותר מידי מקום, הוא התקנת דלתות הזזה – הטרנד הישן חוזר לחיינו בהדרגתיות, מכיוון שרבים מבקשים כיום להבדיל עצמם מאחרים בעיצוב הבית הייחודי שלהם, בהתאם לטעמם האישי.

דלתות הזזה ויתרונותיהן הרבים

אתם ודאי תוהים כעת מדוע דלתות הזזה חזרו לאופנה, הרשו לנו להסביר – בעבר, דלתות מסוג זה היוו מקור לאכזבה לבעליהן; הן היו חורקות, רועשות, משאירות על הרצפה סימני גרירה, יוצרות אי נוחות בכך שהיו מתנתקות מהמסילות, ועוד. ואמנם, כיום רבים מתוודעים ליתרונות הרבים הטמונים דווקא בדלתות אלו, שבעבר היוו מקור לבעיות רבות:

 • חסכוניות במקום – דלתות רגילות כידוע, נפתחות לתוך חלל החדר, וגוזלות שטח רצפה רב. דלת ההזזה נגררת אל תוך הקיר, ומתוך כך יוצרת עוד שטח ניתן לניצול.
 • נגישות רבה – דלת רגילה, גם כשהיא פתוחה, מצמצמת את גודל הפתח ולכן מהווה מכשול לבעלי המוגבלויות הנעזרים בכיסא גלגלים על מנת למנוע. דלתות הזזה נבלעות לתוך הקיר, וכך נוצר פתח רחב יותר המאפשר מעבר נוח יותר.
 • לא עוד טריקת דלתות – מכירים את המקרה הקלאסי בו אבא פותח את הדלת קצת יותר מידי באגרסיביות ופוגע בטעות באחד הילדים מהצד השני של הדלת? ומה לגבי הילד שהתעצבן והחל לטרוק את הדלתות בבית? לא עוד! מלבד העובדה שדלתות הזזה לא נועדו לטריקה, המנגנון כיום הוא שקט הרבה יותר ומונע חריקות.

עולם חדש של נוחות רק עם דלתות The Doors

הו, אתם עדיין כאן! כנראה הצלחנו לשכנע אתכם שזה בדיוק הזמן לשדרג את המשרד או הבית שלכם, ולהכניס טאצ’ מעט שונה לעיצוב הקיים. אם כך הדבר, צרו קשר עם אחד מסניפי The Doors ובואו לגלות עולם חדש של עיצוב ונוחות.

דלתות הזזה איכותיות

דלת הזזה מחיר משתלם

דלתות מלוות אותנו בכל אשר נלך; בכניסה למבנים, בתים פרטיים או בנייני משרדים, וגם בתוך המבנים עצמם כשמדובר במשרדים למשל. תפקידן הוא לקבל את פנינו בהגיענו למחוז חפצנו, לתת לנו מושג על אופי המקום, ולדווח על מיקומם של חדרים מסוימים ומשרדים בתוך המבנה. הן מפרידות בין פנים לחוץ, בין חללים, וכמובן מעניקות תחושת ביטחון ופרטיות לבני האדם.

דלתות בכל מקום!

מכירים את הסרטים על ימים עברו, נניח בתקופת המלוכה באנגליה – בסרטים הללו הוצגו מידי פעם פריימים המראים דלתות עצומות ומפוארות? לא בכדי, הרי הדלתות נועדו כדי להיראות. הן מעידות על אופי המקום, מעבירות מסר שבעל המקום מבקש להפיץ, ועוד. עם הזמן הסטנדרטים עלו, וכעת ישנן דרישות נוספות מהדלתות – הן בפנים והן בחוץ. הטכנולוגיה המפותחת חדרה גם לעולמן של הדלתות, וכעת נוכל לרכוש את הדלתות החדשות שלנו בהתאם לדרישותינו:

 • דלתות פנים מעוצבות
 • דלתות כניסה
 • דלתות אקוסטיות
 • דלתות עמידות בפני מים
 • דלתות פולימר
 • דלתות עמידות בפני שריטות
 • דלתות הזזה
 • ועוד

ליהנות מכל העולמות עם הדלתות של The Doors

בשעה טובה החלטתם שהגיע הזמן לשפץ מעט את הבית או המשרד, ולרענן את האווירה. לא משנה לאיזה כיוון עיצובי תלכו, תהיו חייבים להתאים את הדלתות שלכם לעיצוב הנבחר. זאת, מכיוון שהדלתות כבר מזמן לא רק מבצעות את תפקידן, אלא הרבה מעבר לכך.

הדלתות של The Doors מיוצרות באחריות סביבתית מלאה, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. המותגים שלנו, על כל הגוונים, הטקסטורות, הצבעים והגדלים, יתאימו לכל מבנה ולכל כיס. אנו מזמינים אתכם לבקר באחד מסניפנו, להתרשם מקרוב מהדלתות הנפלאות שלנו ולבחור לעצמכם את הדלתות הבאות שלכם. בואו להתקדם לעולם של נוחות ואיכות, עם The Doors.

דלתות הזזה מחיר משתלם במיוחד

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

  קידום אתרים קידום אתרים