אודות

מי אנחנו

דלתות היבואן THE DOORS מייבאת ומשווקת דלתות פנים ודלתות כניסה לפרטיים קבלנים יזמים ומוסדות ציבור מזה עשור בעלות תקינות בינלאומיות ותקינות ישראליות תחת דגש על איכות המוצר ומחיר אטרקטיבי במיוחד! 

לרוב, דלתות היבואן הן מוצר "מדף" ונמצאות במלאי זמין לכל רוכש ובכל עת באם זו דירה לשיפוץ, בניין מגורים או מבנה ציבורי – אנחנו שם בשבילך.

מדי חודש בחודשו אנו מייבאים למחסני החברה אלפי דלתות – לעיתים הסחורה תהיה זהה לחודש שעבר, לעיתים היא תשתנה בהתאם לשוק הדינמי בישראל – וכמובן בהתאם לדרישת הלקוחות (קבלנים, אדריכלים, משפצים, בוני וילות ועוד)

אנו עובדים בשיטת המלאי הבטוח – אנחנו מממנים מכיסנו מלאי דלתות של אלפי פריטים וכך נוצרת שיטת מכירה קלה – מזמינים היום ומקבלים את הדלתות בזמן מינימלי, בלי עיכובים מיותרים ובלי עוגמת נפש של חוסר באספקה, המתנה ארוכה , חגים וכדומה.

גם הזמנות "קאסטום" (דלתות בעיצוב או גובה מיוחד) מתקבלות בברכה ולוקחות בין 70-90 ימי עבודה

בין מוצרינו תמצאו דלתות בגמורים ועיצובים שונים.

עלות מול תועלת – שמנו לנו בראש ובראשונה משימה לספק ללקוחותינו דלתות פנים וכניסה איכותיות ובמחיר תחרותי כמו שאנו יודעם לתת. עשרות אחוזים מתחת למחירי השוק בישראל ומבלי לפגוע באיכות הדלתות.

יחס אישי – לשבת עם בעל מקצוע שמבין עניין, לקבל הסברים על הדלתות השונות ולמצוא פתרונות יצירתיים הן מנת חלקנו. פגישות אישיות עם אדריכלים ומעצבי פנים יתקבלו בברכה.

הקפה על האש.

מקצוענות – כל דלתות היבואן מיוצרות תחת בקרות איכות בינלאומית איזו 9001-2015, איזו 14,000 ועוברות תקן ישראלי בכל פעם שסחורות שלנו נכנסות לנמלי הארץ. קו הייצור שלנו מתאפיין בדיוק רב ומיושם על ידי בעלי מקצוע מיומנים דור שני ושלישי לנגרים מקצוענים. הסטנדרט שלנו בלתי מתפשר.

מבחר – לדלתות היבואן המבחר הגדול ביותר בישראל לדלתות פנים וחוץ החל מסגנון מודרני וקו נקי ועד לדלתות בסגנון רנסנס, פריזאי וטוסקנה היפה. דלתות מיוחדות ובעיצוב אישי ניתנות לייצור בכל רוחב וגובה אפשריים. 

שירות לקוחות – שירות הלקוחות שלנו מתפצל ל 2 מחלקות – לשוק הפרטי ולשוק הקבלני. לכל לקוח שלנו באשר הוא יש את הצורך לקבל שירות יעיל ותפקודי ולקבל מענה מהיר ומדויק ולשם כך הפרדנו את שירות הלקוחות שלנו כאשר כל לקוח מקבל טיפול קונקרטי.

Magic סדרת הדגל – דלתות אנטי-מים 100% פולימר בגמר שלייפלק (צבע בתנור) עם בידוד אקוסטי וטרמי גבוה במיוחד.

Eco – דלתות מעוצבות 100% פלקסבורד בחיפוי CPL פלסטי עמיד וקיט פולימר בקו 0

Porte de Trancia – דלתות עץ מלא רב שכבתי בגמר עץ טבעי בשלל עיצובים

Colore le Porte – דלתות עץ מלא רב שכבתי בגמר צבע בתנור(שלייפלק) במבחר סגנונות

Beauty of wood– דלתות כניסה ראשית מעץ מלא/רב שכבתי איכותי

Real Steel – דלתות פלדה מעוצבות בייצור מקומי/ייבוא

לחברתנו מחלקה מיוחדת המטפלת באופן אישי בפרויקטים קבלניים משלב הבחירה – למסירה ועד לטיפול שוטף בדיירי הבניין.

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מדלתות פרמיום במחיר מינימום. 

דלת צלחה!

למה לבחור בנו?

1

מחיר. העסקה הטובה בארץ - להשאיר כסף בכיס! שלוקחים מוצר מול מחיר – אנחנו מנצחים פה בענק, תמיד נהיה זולים מהמתחרים ב 30%-60% לפחות ללא פשרות על טיב המוצרים

2

קהל לקוחות מרוצה. יש לנו מאגר גדול של לקוחות מרוצים. לקוח מרוצה זה האנרגיה שלנו להמשיך ולתת יותר. רוב הלקוחות שלנו תאמינו או לא – לקוחות שקיבלו המלצה מחבר, בן משפחה או שכן.

3

אמינות. אצלנו אתם יודעים- רוב הסחורה במלאי.. שלמו וקחו. האמינות שלנו היא מעל הכול – תשאלו את מי שכבר יודע.

4

ייצור ירוק. במפעלים שלנו מייצרים דלתות תוך כדי שמירה על הסביבה ומחזור חומרי ייצור.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

קידום אתרים קידום אתרים